/Profil firmy

Stavby a reality STAR spol. s.r.o.
stavebni firma

Firma Stavby a reality STAR spol. s.r.o. zahájila svoji činnost v únoru 1993. V současné době představuje středně velkou firmu působící převážně v Olomouckém kraji.

Spektrum naší činnosti je poměrně různorodé. Kromě výstavby nových budov, rodinných, rekreačních nebo určených k podnikání, provádíme rekonstrukce a opravy stávajících objektů. Budujeme inženýrské sítě a provádíme zateplování fasád (program Zelená úsporám).

Od roku 2008 se centrum našeho zájmu posunulo do oblasti dopravních staveb jako jsou rekonstrukce mostů, stavby opěrných zdí, opravy cest a chodníků.

Odborně provádíme také zámečnické, obkladačské, tesařské, natěračské a malířské práce. Stavební činnost dokážeme zajistit také projekčně, vyřídíme stavební povolení a provedeme statický výpočet jako součást projektu.

Politika kvality

Základem strategie organizace Stavby a reality STAR, s.r.o. je poskytovat činnosti zákazníkům dle jejich požadavků, předpokládat jejich další potřeby a trvale zajišťovat kvalitu poskytovaných prací v komplexních stavebních činnostech.

Chceme, aby jméno naší organizace bylo vždy spojováno s vysokou kvalitou, spolehlivostí, rychlostí a ochotou řešit iniciativně a s přehledem veškeré problémy vzniklé při provádění výše uvedené činnosti.

Politika kvality je založena na plnění následujících principů:
  • Spokojenost zákazníka je pro nás prvořadým úkolem.
  • Vysoká kvalita a dodržování termínů jsou našimi nejvyššími cíly.
  • Své dodavalele se snažíme cíleně vybírat.
  • Vhodným výcvikem zaměstnanců hodláme docílit jejich plnou způsobilost k plnění požadavků této politiky kvality.
  • Neustále sledujeme a plníme požadavky platné legislativy.
  • Standardně nabízíme našim zákazníkům technickou nebo inženýrskou činnost.

Stanovená politika kvality je závazná pro všechny zaměstnance.

Certifikáty

Jsme úspěšnými držiteli certifikátu ČNS EN ISO 9001:2009 a ČNS EN ISO 14001:2005.

certifikát ČNS EN ISO 9001:2009 certifikát ČNS EN ISO 14001:2005 Autorizace Ing. Pavel Janda Autorizace Ing. Lukáš Janda KEMA KNAUF STOMIX živnostenský list

Certifikáty Spolehlivá & Ověřená firma

Certifikát Spolehlivá firma z portálu zivefirmy.cz Certifikát Spolehlivá firma z portálu zivefirmy.cz